€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 października 2020 02:04

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kassel przy pakowaniu kremów – kosmetyków. Oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz kremów

Lokalizacja: Kassel, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy składaniu opakowań kartonowych oraz naklejaniu etykiet
  • obowiązkiem będzie wkładanie produktu gotowego do opakowań kartonowych
  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków – kremów, mleczek, toników itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • przyjazne nastawienie, otwartość
  • zdolność do pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • wysoka precyzja
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę w teamie kobiet
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre zarobki odpowiadające wykonywanej pracy oraz satysfakcjonujące dodatki do pensji podstawowej
  • sprawdzonego pracodawcę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny pod numerem: 662288757 / 798680242

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://tiny.pl/7phwm

źródło: www.facebook.com/job_opening/700644887250166/

ID ogłoszenia: 5765f8301b64b2e8