€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2019 04:11

Aktualna praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy, pieczywa lub kawy. Od zaraz ogłoszenie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza 2019.

Stanowisko: Pakowacz – pomocnik produkcji

Lokalizacja: Niemcy – Berlin

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w zakładzie znajdującym się w Berlinie na produkcji przy pakowaniu kawy, słodyczy, pieczywa

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji preferowane
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd
  • możliwość pracy w wysokich temperaturach
  • gotowość do wykonywania pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na stałe z uwzględnieniem okresu próbnego
  • pracodawca zapewnia opcjonalnie możliwość skorzystania z płatnego lokum
  • możliwość zdobycia niemieckich uprawnień do obsługi wózków widłowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-niemcy

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcji-pakowacz-niemcy,oferta,6696149

ID ogłoszenia: 865c980065b433e

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Berlin 2019”

  1. zbycho006 na 25 marca 2019 @ 21:20

    Witam.
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy dwóch mężczyzn w wieku 23 i 46 lat.
    Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 730935031
    Bądź adresem mailowym zbycho006@gmail.com

  2. Witam, jestem zainteersowany oferta dla dwoch kobiet
    Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48668874668
    Bądź pod adresem mailowym filip608@gmail.com

  3. n.wiertelak@wp.pl na 24 maja 2019 @ 22:21

    Witam jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt 666 611 390. Pozdrawiam

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.