€ 15/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu biur od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 05:56

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie dla sprzątaczek bez znajomości języka w Dortmundzie od czerwca 2019.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w stałych godzinach w wymiarze 5×8, w dniach od poniedziałku do piątku
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sprzątaniem biura

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie doświadczenie oraz referencje
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy wysłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biura od czerwca 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 3615d015b869eb38