€ 9,50 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie skrzynek po napojach Neuss

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuss
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 02:55

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu skrzynek po napojach. Poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na magazynie z Neuss.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Neuss, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy sortowaniu skrzynek po napojach
  • drobne naprawy
  • jest to praca fizyczna

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wysoka sprawność manualna
  • brak problemów zdrowotnych
  • zmotywowanie
  • prawo jazy kat.B
  • preferujemy zgłoszenia od mężczyzn
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

  • dwuzmianowy system pracy
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo w euro
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania oraz pomoc przy rozliczeniach opłat przy wypłacaniu wynagrodzenia, koszy kwatery to 230 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia z dokumentami aplikacyjnymi prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-skrzynek-po-napojach-bez-znajomosci-jezyka-id370325.html

ID ogłoszenia: 110575f52393c294

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie skrzynek po napojach Neuss”

  1. meniomajster na 24 czerwca 2016 @ 15:49

    Witam wraz z Kolegą jestem zainteresowany pracą od zaraz wiek 19 prosze o kontakt 721166016 lub poczta: dawid501@buziaczek.pl