€ 12 euro/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka sprzątanie autobusów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 04:59

Zajezdnia ze Stuttgartu pilnie zatrudni pracowników bez znajomości języka do sprzątania autobusów i tramwajów. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 12 euro brutto na godzinę

Opis zadań:

  • praca na zmianie nocnej w zajezdni ze Stuttgartu
  • obowiązkiem osób zatrudnionych będzie sprzątanie autobusów oraz tramwajów
  • zadania polegają na: odkurzaniu, myciu szyb od wewnątrz, myciu podłóg, wynoszeniu odpadów, czasem praniu tapicerki, przecieraniu poręczy, itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia tej pracy od zaraz
  • solidność, rzetelność, odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • duża dokładność
  • zdolność do pracy w zespole
  • wyrabianie się w powierzonym czasie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 do 250 euro – cena waha się w zależności od standardu
  • pracę na zmianie nocnej
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością wypracowywania większej ilości godzin
  • pracę na niemieckiej umowie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanieautobusow11/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 850582d22283bc55

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka sprzątanie autobusów od zaraz Stuttgart”

  1. Hallo, jestem zainteresowana panstwa oferta, prosze o kontakt telefoniczny
    0048 726 0303 78. Dziekuje .

  2. Witam. Jestem zainteresowany państwa oferta..Aktualnie przebywam w Niemczech, blisko Stuttgartu.Mam własny samochód i mieszkanie.Proszę o kontakt telefoniczny 0049 501 751 567, lub mail elztab@op.pl.Dziękuje.

  3. Witam jestem zainteresowany pracą przy sprzątaniu autobusów.Proszę o kontakt telefoniczny 606412786 Dziękuję