€ od 8,90 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka Stuttgart na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 01:00

Możliwość zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego w Stuttgarcie przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: przez pierwsze 3 miesiące stawka godzinowa to 8,90 euro brutto na godzinę, po podpisaniu stałej umowy wynagrodzenie będzie wynosiło w przedziale od 9,50 – 10,50 euro brutto na godzinę.

Zadania:

  • zbieranie zamówień, składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • pełne przygotowanie zamówień do wysyłki
  • obsługa systemu informatycznego, interfejs dostępny jest w językach: hiszpańskim, niemieckim, angielskim oraz francuskim
  • aktualizowanie baz danych, odznaczanie w systemie statusów zamówień

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zorganizowanie
  • chęć do podjęcia stałego zatrudnienia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie próbnej przez 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników możliwość podpisania stałej umowy o pracę
  • przez pierwszą umowę zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie, koszt w wysokości 250 euro będzie odciągany co miesiąc z zarobków

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pracownik magazynu, Stuttgart 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 19356ae94ca90c2f

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka Stuttgart na magazynie sklepu internetowego”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana natychmiastowym podjęciem pracy w magazynie sklepu internetowego. Obecnie mieszkam w Laupheim, ale w każdej chwili mogę się przeprowadzić. Posiadam własny samochód oraz wszystkie dokumenty potrzebne do podjęcia pracy. Posługuje się językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Z radością przyłączę do Państwa zespołu.
    Uprzejmie proszę o kontakt e-mail: wojcmagda@gmail.com

    Pozdrawiam
    Magdalena Wojciechowska