€ 2200-2700 EUR brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka w Berlinie jako operator wózka widłowego czołowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baruth (ok. 70 km od Berlina)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 12 mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 04:44

Począwszy od 15-go stycznia 2018 do podjęcia legalna praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego czołowego w Berlinie. Oferta bez znajomości języka niemieckiego!

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Od 15 Stycznia 2017 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:operator wozka widlowego czolowego w Baruth.

Obowiązki:
• przygotowywanie i kompletowanie zamowien (praca na wozku widlowym czolowym)
• przygotowywanie towaru do wysyłki
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
• nie wymagamy znajomosci języka niemieckiego
• wymagamy doswiadczenia w pracy na wozku widlowym czolowym i plynnej jazdy
• gotowość do podjęcia stalej pracy w okolicach Berlina
• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa jest na 1 rok)
• opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• stawkę godzinową 11,00 € brutto/h plus system premiowy
• możliwość wypracowywania nadgodzin (magazyn pracuje przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny /dobe)
• dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
• dodatek swiateczny i wakacyjny
• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• zakwaterowanie oplaca pracodawca

Magazyn pracuje 24 h/dobe przez 7 dni w tygodniu. Dlatego oferowana praca jest w systemie 4 zmianowym. Niektore soboty i niedziele sa obowiazkowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem „BARUTH” na adres mailowy: jciszek@oldschoolindustries.de. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1835a3130f919595

12 komentarzy na “Praca Niemcy bez znajomości języka w Berlinie jako operator wózka widłowego czołowego”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.Mam doświadczenie na wózkach widłowych.
    Mój tel 609511478

  2. fornala1993 na 17 grudnia 2017 @ 15:35

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie 3 letnie na wózkach widłowych i niemieckie uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych zostawiam tutaj wiadomość bo ni mogę wysłać do państwa dokumentów na podany mail pozdrawiam mój numer kontaktowy 781 412 055

  3. angelika67 na 18 grudnia 2017 @ 19:01

    witam
    jestem zainteresowany mam doswiadczenie na wozkach widłowych prosze o kontakt tel 531425489

  4. michal1977 na 19 grudnia 2017 @ 16:55

    Witam. Jestem zainteresowany. Spełniam wszystkie warunki.
    Proszę o kontakt michalpienczewski@interia.pl

  5. michal1977 na 19 grudnia 2017 @ 16:57

    Mój numer 600977055

  6. radoslaw11 na 22 grudnia 2017 @ 00:23

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam doświadczenie na wózkach widłowych i uprawnienia. Proszę o kontakt tel. +48 506 095 345.
    Pozdrawiam

  7. slawek.okon na 2 stycznia 2018 @ 08:57

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą,mam 10-letnie doświadczenie pracy na magazynie
    z uprawnieniami na wózki widłowe.Jeśli aktualne proszę o kontakt tel.603915579

  8. testhack1977 na 3 stycznia 2018 @ 15:33

    Szukam pracy jako operator wózka widłowego bocznego wysokiego składowania lub normalne, 10-letnie doświadczenie w pracy na wózkach bocznych i normalnych w Holandii i w Niemczech, uprawnienia na wózki, komunikatywny język niemiecki email: donnvitopasza@o2.pl, tel725969183

  9. Posiadam 11-letnie doświadczenie jako operator wózka widłowego praca w magazynie przy załadunku i rozładunku towarów. Była to firma produkcyjna wysyłająca swoje wyroby na cały świat. Tel.668-242-073

  10. Witam.
    Mam doświad na wózki widłowe 5letnie ,plus dodatkowe uprawnienia udetoswskie(wózki jezdniowe podnośnikowe ,w tym specjalizowane:z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. )Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Prosze o kontakt tel.724841623

  11. Piotrek 26 na 15 stycznia 2018 @ 20:35

    Witam jestem zainteresowany 7 lat na wózku i na długich widlach i wysoki skład. … obecnie pracuje w Halle mieszkam w Lipsku kontakt 512799538 pozdrawiam. …i czekam

  12. Bratolitos na 16 stycznia 2018 @ 16:42

    Wiram jesten zainteresowany 10 stazu na roznycg wozkach wysokiego skladowania i normalne 662062813

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.