€ 9€/h +25€ netto za dzień

Praca Niemcy Blacharz-lakiernik samochodowy (mechanik) Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:02

Warsztat samochodowy z Zwickau (blisko Zgorzelca) poszukuje blacharza-lakiernika samochodowego do pracy w Niemczech przy szlifowaniu i finiszowaniu części karoserii.

Dla naszego klienta w Niemczech ( ok .200 km. od Zgorzelca ) poszukujemy blacharza,lakiernika samochodowego.

Zakres obowiązków :
– szlifowanie surowych części karoserii samochodowej
– finiszowe , ostateczne polerowanie karoserii samochodowej

Wymagania :
– wykształcenie jako blacharz,lakiernik , mechanik samochodowy lub w branży metalowej
– doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych czynnościach konieczne
– doświadczenie w szlifowaniu i polerowaniu aluminiowych elementów karoserii auta
– prawo jazdy i własny samochód
– dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
– dobra znajomość języka niemieckiego konieczna
– mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Wynagrodzenie:

– 9,00 € brutto za godzinę
– 25,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr. Oferty , pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Proszę o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 42354783e3f70f95