€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla budowlańców przy malowaniu na budowie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 listopada 2014 19:54

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarzy przy malowaniu i tapetowaniu wnętrz. Zatrudnienie w Mannheim dla Polaków z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Mannheim

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowo remontowe.
  • Obowiązkiem budowlańca będzie malowanie i tapetowanie ścian.

Oczekiwania:

  • udokumentowanie doświadczenie w pracy malarza
  • referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • umiejętność swobodnej rozmowy w języku niemieckim
  • obowiązkowe jest aby każdy kandydat znał nowoczesne technologie wykończenia wnętrz
  • atutem będzie posiadanie własnego transportu

Oferta:

  • zatrudnienie w dobrej niemieckiej firmie
  • dobre zarobki
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • opłacone ubezpieczenie i odprowadzane składki
  • niemieckie warunki pracy

Aplikacja:
Za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 935546cb70fcfa86