€ 1,100.00

Praca Niemcy dla kelnerki z podstawową znajomością języka niemieckiego, Grube (Szlezwik-Holsztyn)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Grube (Szlezwik-Holsztyn)
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Stałą
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 01:56

Na terenie Grube (Szlezwik-Holsztyn) możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech dla kelnerek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta przy obsłudze gości restauracji.

Witam serdecznie.
Od ponad dwóch lat pracuję w greckiej restauracji Akropolis na terenie Niemiec.
Obecnie poszukujemy kobiet chętnych do pracy jako kelnerki.

Zakres obowiązków:
-Obsługa gości restauracji.
-Przygotowywanie napoi.
-Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
-Przygotowywanie restauracji do przyjęcia gości.

Wymagania:
-Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
-Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas.

Zapewniamy:
-Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu.
-Jeden darmowy posiłek dziennie (obiad),
-Pracę w polskim, zgranym zespole,
-Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie.

Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.
Tel: +49015168602240 lub +48577943178

ID ogłoszenia: 7965a294b5a937ee

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Aga4321
  • Zarejestrowany od: 7 grudnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Aga4321

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Aga4321 »