€ 2900-3600 brutto

Praca Niemcy dla kierowców kat.B od zaraz przewóz VIP-ów w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 01:56

Z podstawową znajomością języka w Monachium do podjęcia praca w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B przy przewozie klientów VIP limuzynami wysokiej klasy. Zakwaterowanie dostępne opcjonalnie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: w przedziale 2900-3600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • świadczenie usług przewozowych autami klasy premium – Mercedes S-klasy, Audi A-8 lub BMW-7
  • obsługiwanie podróży służbowych, imprez
  • dbanie o dobry stan samochodu
  • praca zgodnie z grafikiem

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • przynamniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • minimum 21 lat
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełen profesjonalizm
  • dbanie o komfort klienta

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na 3 miesięczny okres próbny
  • uniform służbowy
  • dofinansowanie do zakupu oficjalnego obuwia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w pensjonacie pracowniczym
  • samodzielne stanowisko
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • gwarancję dobrych zarobków

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 10362c4c636b152e