€ 3,200.00

Praca Niemcy dla kierowcy autobusu z kat.D okolice Stuttgartu z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:25
Praca  Niemcy dla kierowcy autobusu z kat.D okolice Stuttgartu z zakwaterowaniem

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w okolicach Stuttgartu dostępna legalna praca w Niemczech na stanowisku kierowcy autobusu z prawem jazdy kat.D. Konieczne jest minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie.

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice Stuttgart obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Stuttgart,( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. pokoje pojedyncze blisko zajezdni )

(powyzej 2 lata pryktyki zawodowej 16.07€ / godz a powyzej 10 lat 17€)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej Stuttgart. NIE PO miescie Stuttgart tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 16.07€ / godz, czyli 2880€ brutto (kierowcy z malym doswiadczeniem lub zaraz po nauce jazdy 15€) + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny. czyli w sumie 3100-3200€ brutto
premie + 15%dodatki za nocne godziny + extra platne 30% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 180 godz JEST WYPLACANE
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD 1500€ i URLAUBSGELD 300-400€
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
tel.004917623106254 lub 538479025

ID ogłoszenia: 3235bd971ee4b24d

2 komentarze na “Praca Niemcy dla kierowcy autobusu z kat.D okolice Stuttgartu z zakwaterowaniem”

  1. intereseje cos takiego

  2. Sebastian Nitka na 25 listopada 2019 @ 17:54

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany pracą w okolicach Stuttgartu.
    Jestem kierowcą zawodowym od 31 lat.Mam ogromne doświadczenie na autobusach i cieżarówkach.Znam podstawy jezyka niemieckiego w mowie.