€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla kierowcy C+E przy przeprowadzkach Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 22:15

Poszukiwani kierowcy C+E do firmy przeprowadzkowej z Chemnitz. Oferta pracy w Niemczech przy przeprowadzkach możliwa dla osób bez doświadczenia. Wymagana jest znajomość języka na poziomie dobrym.

Stanowisko: Kierowca do przeprowadzek

Miejsce: Chemnitz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie załadunek samochodu oraz dowożenie towaru w różne części Niemiec.
  • Baza z magazynem znajduje się w Chemnitz
  • Powrót do Chemnitz następuje w zależności od długości trasy- tego samego dnia lub po 2-3
  • Praca fizyczna- w zespołach 2-3 osobowych, do zadań może należeć noszenie mebli.

Wymagamy:

  • posiadanie prawa jazdy C+E
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność, punktualność
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • dobre pensje
  • pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z wyjazdem

Aplikacja:

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polskihr.eu oraz na polskihr.102398@poczta.startpraca.pl

Zastrzegamy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

źródło:

ID ogłoszenia: 5075278ee24ac94f

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.