€ 2800 +zakwaterowanie

Praca Niemcy dla kierowcy kat.B – dostawcy zakupów od zaraz 2020 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 05:11

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy zakupów w Berlinie. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych z podstawową znajomością języka i bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 2800 euro brutto + darmowe zakwaterowanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

UWAGA: W trosce o dobro pracowników firma zapewnia maseczki jednorazowe, żele antybakteryjne i wprowadziła wyłącznie płatności on-line. Zakupy dostarczane są do drzwi a nie “za próg”, a także zminimalizowano liczbę formalności w celu ograniczenia kontaktu z ludźmi w biurze i na magazynie załadunkowym.

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie rozwożenie zakupów sklepu świadczącego sprzedaż internetową
  • do zadań należy załadunek towarów na samochód i dostarczenie do klienta

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i dobra orientacja w terenie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość rozwoju
  • chęć rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP dla bezpieczeństwa siebie i innych

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • auto służbowe + kartę paliwową
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownika od wszelkich następstw wynikających z podjętej pracy do kwoty 100 000 €
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 975e6e03625beae

5 komentarzy na “Praca Niemcy dla kierowcy kat.B – dostawcy zakupów od zaraz 2020 Berlin”

  1. Wykonuje podobna prace w Polsce. Chetnie pojade pracowac do Niemiec. Tel+48510738588

  2. Dzień dobry, wysłałem państwu CV na adres email.
    Mam duże doświadczenie w prowadzeniu aut do 3,5t po całej Europie, (w tym po największych miastach na naszym kontynencie)
    Bardzo dobra orientacja w terenie, punktualność, praca pod presją czasu, oraz duże doświadczenie w pracy na magazynie (+ uprawnienia na wszystkie wózki magazynowe)
    Czekam na kontakt.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Damian Z. (28 lat)

  3. Jacek Prochnicki na 18 kwietnia 2020 @ 07:57

    Witam serdecznie Jacek z tej strony jestem zainteresowany ofertą pracy w ogłoszeniu
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu lub drogą m@ilową.
    00447395397042

  4. Jacek Prochnicki na 18 kwietnia 2020 @ 07:58

    Witam serdecznie Jacek z tej strony
    jestem zainteresowany ofertą
    Pracy w ogłoszeniu
    Proszę o kontakt
    pod numerem telefonu lub drogą m@ilową.

  5. Jacek Prochnicki na 18 kwietnia 2020 @ 07:59