€ 1400 netto plus dodatki

Praca Niemcy dla kierowcy kat.B jako kuriera w Berlinie przewóz przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:12
Praca Niemcy dla kierowcy kat.B  jako kuriera w Berlinie przewóz przesyłek

Firma kurierska poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B. Ogłoszenie od zaraz dla Polaków przy rozwożeniu przesyłek w charakterze kuriera.

Stanowisko: Kurier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro netto plus premie

Obowiązki:

  • Praca w firmie kurierskiej przy rozwożeniu przesyłek do klientów i odbieraniu paczek.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę klienta.
  • Czasem obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek cięższych rzeczy i pomoc z wniesieniem ich do domów klientów.

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność bezpośredniego obsługiwania klientów
  • słowność
  • dobry humor, pozytywne podejście do życia

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zarobki w wysokości 1400 euro netto plus możliwość otrzymania premii

Aplikacja:
Wiadomość prosimy przesłać na adres:

  • robert-irl@o2.pl

Dla chętnych możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: tel.+48 721556681 508250297

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kierowca-b-kurier,761378.html

ID ogłoszenia: 96554fcc35818b5a