€ 1600 euro brutto/mc

Praca Niemcy dla kierowcy kat.B – kuriera bez języka Fryburg Bryzgowijski

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg Bryzgowijski
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 23:59

Aktualnie poszukujemy kierowców kat.b do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kuriera. Oferta bez znajomości języka z Fryburga przy rozwożeniu przesyłek na określonym terenie.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: Fryburg Bryzgowijski, Badenia

Wynagrodzenie miesięczne: 1600 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca w firmie kurierskiej przy rozwożeniu przesyłek do klientów oraz odbiorze paczek
  • każdy kurier pracuje na określonym obszarze
  • praca wykonywana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17
  • codzienne rozpoczęcie i zakończenie pracy odbywa się w miejscowości Umkirch

Oczekiwania:

  • mile widziane znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • konieczność posiadania czynnego prawa jazdy kat.B
  • chęć do podjęcia nauki języka niemeickiego
  • samodzielność
  • możliwość zorganizowania sobie zamieszkania we własnym zakresie
  • preferujemy osoby zamieszkałe aktualnie w okolicy Fryburga

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie, pod numerem:
0049 176 31424295

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/prawojazdy-b-dostarczyciel-paczek-1600-brutto,264929.html

ID ogłoszenia: 7357836f96d3889

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla kierowcy kat.B – kuriera bez języka Fryburg Bryzgowijski”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata jestem energiczny i chętny do nauki. Posiadam własny samochod aktualnie przebywam w Danii
    Numer kontaktowy: +4550132166
    E-mail:Bmwe461994@wp.pl