€ 12,00 € brutto/h

Praca Niemcy 2018 dla kierowcy kat.B – kuriera w Lipsku od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:32

Z podstawową znajomością języka w Lipsku od zaraz legalna praca w Niemczech dla kuriera – kierowcy kat.B. Zatrudnienie 2018 przy dostarczaniu przesyłek do klientów oraz obsłudze skanera mobilnego.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowca kurier
Miejsce pracy: Lipsk – Saksonia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
– dostarczanie przesyłek do 31,5kg busem kurierskim
– obsługa skanera mobilnego

Wymagania:
– czynne prawo jazdy kat. B
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t
– zaangażowanie w wykonywaną pracę
– praca pod presją czasu
– odpowiedzialność
– nastawienie na realizację powierzonych zadań
– aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stawka 12,00 € brutto/h
– pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
– bezpłatny transport
– zakwaterowanie w kwocie od 6,00 do 6,50 € za dobę

Aplikuj za pomocą formularza zgłoszeniowego online:

lub prześlij swoje CV na adres mailowy: ogloszenia@lps.ag

w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”
www.lps.ag

ID ogłoszenia: 6755af3ff3526441