€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla kierowcy kat.C przy dowozie towarów do klientów Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:10

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech w transporcie przy dowożeniu towarów do klientów. Zatrudnienie w Mannheim dla kierowców kat.C również przy rozładunku i załadunku.

Stanowisko: Kierowca kat.C

Lokalizacja: Mannheim

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie załadować towary na naczepę, dowieźć do miejsca docelowego i pomóc z rozładunkiem.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1
  • posiadanie uprawnień ADR
  • prawo jazdy kat. C+E lub C
  • doświadczenie w transporcie
  • atutem będzie możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe oraz praktyczna umiejętność ich obsługiwania

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • umowa podpisana zostanie z niemieckim pracodawcą
  • zapewniony nowoczesny tabor
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Aplikacja:
Prosimy o zgłaszanie się poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 30545642d2049eb