€ 2200 netto

Praca Niemcy dla kierowcy kat. C+E w firmie z Husum, 2/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Husum
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 maja 2018 06:32

Firma transportowo-spedycyjna z Husum poszukuje obecnie kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy przewozie części do maszyn zestawem z naczepą.

Kierowca C+E – Niemcy – Husum, 2/1 2000€ + dieta do 65€!

Miejsce pracy: Husum

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 2200€ przy
pracy od pn do pt lub 2000€ w systemie 2/1 bądź 3/1 +
dieta 24€, przy pracy w niedzielę 65€
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz
• możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od
dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego
(Kindergeld)

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa
• przewóz części maszyn
• praca od pn do pt lub w systemie 2/1 bądź 3/1
• trasy dalekobieżne

kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 4715b0566515fe87

Brak tagów