€ do ustalenia

Praca Niemcy dla kierowcy kat. C+E w Gütersloh na stałe z zakwaterowaniem opłaconym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gütersloh
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 31 marca 2018 01:53

Z opłaconym zakwaterowaniem atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat. C+E w Gütersloh. Zatrudnienie przy transporcie i kontroli stanu przewożonego ładunku.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Miejsce pracy: Gütersloh, Niemcy

Obowiązki:
• transport oraz kontrola stanu przewożonego ładunku,
• jazda „wokół komina” (codzienny zjazd do bazy),
• dostarczenie, załadunek oraz rozładunek kontenerów,
• przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 ,
• aktualna karta kierowcy,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów i szukanie nowych rozwiązań.

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.
3. Możliwość wypracowania nadgodzin.
4. Komfortowe zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę.
5. Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej do przewozu kontenerów.
6. Szkolenie stanowiskowe podczas pierwszych dwóch tygodni pracy.
7. Wielozadaniowość gwarantująca brak monotonii w pracy
8. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
9. Płatne urlopy i premie świąteczne.
10. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
11. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
12. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).
13. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
14. Pracę w niemieckiej firmie o europejskim zasięgu.

… oraz wiele więcej.

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:
+ 48 713666081, + 48 713666455.

ID ogłoszenia: 3895abe26a9f2be0