€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu pokoi w hotelu pokojówka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 12 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:14

Możliwość zatrudnienia w Hamburgu dla kobiet na stanowisku pokojówki w hotelu. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych na minimum 12 miesięcy.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Hamburg oraz inne lokalizacje, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Numer referencyjny: APN/DE/pracuj02

Zakres zadań:

  • sprzątanie pokoi wraz z przyległymi do nich sanitariatami
  • zmiana pościeli i ręczników
  • uzupełnianie gratisów dla gości
  • wietrzenie, odkurzenie, mycie podłóg

Wymagania:

  • doświadczenie w analogicznej pracy
  • znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zmotywowanie, duża dokładność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 10 euro za dobę
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 20556dcab0c6150f