€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu w fitness clubie Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:20
Praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu w fitness clubie Monachium - Zdjęcie 1

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w klubie fitness przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Monachium dla kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Pasing – Monachium

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzątanie na salach treningowych, przecieranie sprzętu, dezynfekcja, mycie podłóg, sprzątanie toalet i pryszniców.
  • Do zadań należeć będzie również wynoszenie śmieci oraz inne zadania przy utrzymywaniu porządku w klubie.

Oczekiwania:

  • preferowana osoba płci żeńskiej
  • aktualne zamieszkanie w Monachium lub okolicach
  • gotowość do podjęcia pracy dorywczej
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w podobnej pracy fizycznej

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do niedzieli po 1,5 h dziennie
  • zatrudnienie dla kobiet
  • możliwość dorobienia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: ppligas@gmail.com

Telefonicznie kontaktować się można pod numerem: 0162 935 63 65

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/praca-przy-sprzataniu-fitness-clubu-dla-kobiet-,663741.html

ID ogłoszenia: 5325484b694cf993