€ 7 euro netto/h

Praca Niemcy dla kobiet w piekarni przy sprzątaniu Hamm z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:26

Piekarnia z Hamm poszukuje pracownika na stanowisko sprzątaczka. Ogłoszenie fizycznej  pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla kobiet z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamm

Zarobki: 7 euro netto/h

Obowiązki:

  • Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie sprzątanie piekarni.
  • Pracownik będzie zobowiązany do dbania o powierzony sprzęt oraz środki czystości.

Oczekiwania:

  • znajomość języka na poziomie dobrym- przynajmniej A2
  • dobra sprawność fizyczna
  • motywacja
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych oraz w niedziele
  • precyzyjność
  • przestrzeganie zasad bhp
  • dynamizm
  • elastyczność
  • dodatkowym atutem będzie własne zakwaterowanie

Oferta:

  • możliwość bezpłatnego zamieszkania
  • dobre zarobki
  • zapewnione legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie wiadomości kontaktowej poprzez stronę: ania@bazapracy.eu

źródło: http://www.bazapracy.eu/praca/12/122/pracownicy-przemyslowi-i-rzemieslnicy/sprzatanie-w-piekarni-w-hamm-59075.html

ID ogłoszenia: 415321e4ecae697

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy dla kobiet w piekarni przy sprzątaniu Hamm z zakwaterowaniem”

  1. marzena3107 na 14 marca 2014 @ 14:51

    Witam,jestem zainteresowana pracą przy sprzątaniu piekarni,jestem dyspozycyjna i niezależna czasowo.Mieszkanie też nie stanowi żadnego problemu gdyż jest możliwość zamieszkania u rodziny w Hamm.Język znam w stopniu komunikatywnym.

  2. marzena3107 na 14 marca 2014 @ 14:54

    Prosze o kontakt na podany e-mail lub tel.+.48
    661 617 781