€ ok. 1700 euro brutto/mc

Praca Niemcy dla kuriera-kierowcy kat.B Frankfurt nad Menem przy rozwożeniu przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:14

Poszukujemy kierowców kat.b do pracy w Niemczech dla firmy kurierskiej przy rozwożeniu przesyłek. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz na stanowisku kuriera.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: ok. 1700 euro brutto/mc

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy sprawdzaniu adresów paczek, ustalania trasy przejazdu
  • załadunek paczek na samochód
  • kontrola pojazdu
  • rozwożenie przesyłek, obiór paczek nadawanych
  • zbieranie potwierdzeń nadania
  • po skończonej pracy należy rozliczyć się z paczek wydanych

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • gotowość do obycia bezpłatnego szkolenia wprowadzającego trwającego 7 dni – jest to intensywny kurs przygotowujący pracownika do samodzielnej pracy

Zapewniamy:

  • nowoczesną flotę, zapewniony telefon służbowy i nawigacja
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „kurier – kierowca kat.B, Frankfurt nad Menem. Imię, nazwisko” na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W aplikacji należy załączyć CV oraz aktualne zdjęcie.

ID ogłoszenia: 251560be482d61fe