€ 12,43 E brutto/H dieta

Praca Niemcy dla lakiernika samochodowego od zaraz bez języka okolice Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 89343 Jettingen-Scheppach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 00:31

Od zaraz w warsztacie z okolic Augsburga legalna propozycja pracy w Niemczech na stanowisku lakiernika samochodowego. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również będzie możliwe.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (okolice Augsburga)

Miejsce pracy: Niemcy – 89343 Jettingen-Scheppach
Nr ref: LAK-JETT/DE/2022

Opis stanowiska:
– wykonywanie prac przygotowawczych: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, oklejanie powierzchni
– lakierowanie samochodów osobowych różnych marek
– kontrola jakości
– stawka: 12,43 E brutto/H + 40 E diety dziennej

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– doświadczenie zawodowe
– mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
– prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
– płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– płatne dni ustawowo wolne od pracy
– premię za polecenie nowych pracowników
– odzież ochronną
– dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: LAK-JETT/DE/2022

profil@lupa-personal.de

ID ogłoszenia: 51562cd256c111c5