€ 12,00

Praca Niemcy dla lakierników przemysłowych w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2021 01:14

Z podstawową znajomością języka w Magdeburgu od zaraz propozycja rozpoczęcia pracy w Niemczech dla lakierników przemysłowych. Darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Umowa z niemieckim pracodawca
darmowe zakwaterowanie
wyposazenie pracownika po stronie pracodawcy
wyplacane na prosbe pracownika co tygodniowe zaliczki
premie za polecenie do 250 €

Zadania:
Czyszczenie oraz przygotowanie elementow do malowania
umiejetnosc oblsugi urzadzen AIRLESS/AIRMIX
lakierowanie komponentow wedlug wytycznych
nadzorowanie przebiegu procesu lakierowania

KONTAKT:
m.borowy@pur-montage.de

ID ogłoszenia: 757605494564a543