€ do ustalenia

Praca Niemcy dla malarza-tapeciarza na budowie Frankfurt nad Menem od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 04:21

Aktualne ogłoszenie stałej pracy w Niemczech dla malarza – tapeciarza przy wykończeniach wnętrz. Zatrudnienie na budowie we Frankfurcie nad Menem dla Polaków.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zabezpieczanie powierzchni które mogą ulec zabrudzeniu lub uszkodzeniu przy wykonywaniu swojej pracy
  • odpowiednie przygotowanie powierzchni do pracy – usunięcie starych tapet, wyrównanie ścian, zagipsowanie szczelin
  • malowanie oraz tapetowanie z użyciem np. tapet z włókna szklanego
  • dbanie o odpowiedni efekt pracy
  • sprzątanie miejsca pracy – zdjęcie folii i kartonów zabezpieczających, umycie narzędzi, itp

Oczekiwania:

  • atutem będzie gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w pracach przy malowaniu i tapetowaniu
  • odpowiedzialność
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • zapewnione ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • pracodawca zapewnia kwaterę
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-tapeciarz-niemcy-2943179.html

ID ogłoszenia: 52055c7c920e0aec