€ 14/h+dieta

Praca Niemcy dla malarza-tapeciarza na budowie od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 października 2021 02:32

Oferujemy zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla budowlańców od zaraz. Niemcy praca w budownictwie dla malarza-tapeciarza z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy + 40 euro netto za każdy dzień pracy diety

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Monachium, Stuttgart, Karlsruhe, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie przygotowanie elewacji – wyrównanie, szpachlowanie pod malowanie
  • ponadto obowiązkiem będzie malowanie ścian, sufitów, fasad, tapetowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako malarz – pracownik budowlany
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe jako malarz – pracownik budowlany
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • stałe wsparcie koordynatora z agencji
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • opłacone przez pracodawcę zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, tłumaczeniu dokumentów itp
  • świadczenia socjalne
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/malarz-frankfurt

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/314759/0/

ID ogłoszenia: 132617054da4b63b