€ ok. 1400 netto

Praca Niemcy dla mechanika samochodowego Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 5 miesięcy, możliwość na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 20:24

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla mechanika samochodowego (Augsburg).  Zatrudnienie przy naprawie samochodów z wykształceniem oraz dobrą znajomością język. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Agencja doradztwa personalnego AVAD.PL poszukuje dla niemieckiego kontrahenta: Mechanika Samochodowego

 Zadania:

• Praca przy naprawie samochodów

Oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na stanowisku mechanik samochodowy

• Wykształcenie mechanika samochodowego

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za dojazd do pracy

• Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV na adres: avadpl@gmail.com
Możliwy kontakt telefoniczny: Łukasz Ejsak: 603-329-819

ID ogłoszenia: 3252c596167938f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: avadpl
  • Zarejestrowany od: 2 stycznia 2014

Inne przedmioty dodane przez avadpl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez avadpl »