€ do ustalenia

Praca Niemcy dla murarza przy wykończeniach, stawianiu ścian od zaraz Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:00

Firma z branży budowlanej poszukuje pracownika do stawiania ścian i tynkowania. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku murarza. Zatrudnienie w Emden od zaraz dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Emden

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania zadań w zgodzie z najnowocześniejszymi metodami budowlanymi.
  • Do zadań należeć będzie stawianie ścian oraz praca przy wykończeniach.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wykształcenie kierunkowe
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bezproblemowa umiejętność komunikacji w języku niemieckim
  • przynajmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie we wszelkich kwestiach
  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowane lokum
  • wsparcie przy uzyskaniu świadczeń niemieckich – np. kindergeld
  • opłacone ubezpieczenie oraz zapewnione odprowadzanie składek
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-niemcy-2777613.html

ID ogłoszenia: 389555c832744c28