€ od 9,00 € brutto - do uzgodnienia

Praca Niemcy dla operatora koparki na terenie Saksonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sachsen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2016 03:57

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla operatorów koparek z podstawową znajomością języka niemieckiego na terenie Saksonii. Oczekiwana gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym.

Operator koparki na terenie Niemiec / Sachsen

Wymagania

- aktualne uprawnienia operator wózka widłowego
- precyzyjność i dokładność
- samodzielność w pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania

- operowanie koparką
- transport i logistyka wewnętrzna w firmie produkcyjnej
- utrzymywanie maszyny w czystosci
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy

- stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej
się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie według niemieckiego
taryfikatora
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- możliwość długotrwałej współpracy
- pomoc w czynnościach formalnych

Kontakt:
lisa.klotzsche@bader-kara.eu
Tel. 004917616499022 / opiekun w języku polskim

ID ogłoszenia: 8185747fbfa44909