€ 1200-1250 euro netto

Praca Niemcy dla operatora wózka widłowego bez języka w Himmelkron (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Himmelkron
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako operator wózka widłowego w rejonie Himmelkron (Bawaria). Zatrudnienie od zaraz przy rozładunku i załadunku towarów.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, Himmelkron ( Północ Bawarii), zajmującego się produkcją filtrów samochodowych. Poszukujemy operatorów wózka widłowego.

Opis stanowiska pracy:

– rozładunek i załadunek towaru

– czynności magazynowe

Pracodawca oferuje:

– niemiecką umowę o pracę, z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,

– pełny pakiet świadczeń socjalnych,

– na magazynie znajduje się osoba mówiąca w języku polskim

– atrakcyjne wynagrodzenie 11,83 brutto/h (po koszcie mieszkania 1200-1250 netto)

Pracodawca wymaga:

– gotowości do pracy zmianowej,

– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 1825b3b4525aedce

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla operatora wózka widłowego bez języka w Himmelkron (Bawaria)”

  1. braciu35 na 10 lipca 2018 @ 11:37

    Witam przeczytałem waszą ofertę pracy posiadam uprawnienia na wózki widłowe tylko 1 problem bo nie posiadam prawo jazdy czekam na dop

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.