€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy dla operatora wózka widłowego bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:18

Centrum logistyczne z Lipska oferuje zatrudnienie na stanowisku operatora wózków widłowych dla Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca przy rozładunku i załadunku tirów.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 9 euro za godzinę pracy plus dodatki za pracę w nocy – +25% stawki podstawowej

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracą wyłącznie na wózku widłowym
  • zadaniem NIE BĘDZIE ręczne zbieranie towaru
  • zadania będą polegały głównie na rozładunku i załadunku samochodów ciężarowych

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby mogące przejechać swoim autem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym – dostępne są 3 zmiany
  • odpowiednio premiowaną pracę na zmianie nocnej
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie do dyspozycji na miejscu
  • zatrudnienie długotrwałe
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz:

pracomania.linuxpl.eu/formularz

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-537307.php

ID ogłoszenia: 6356ef586690dd6

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla operatora wózka widłowego bez znajomości języka Lipsk”

  1. krutkii21 na 22 marca 2016 @ 17:11

    Witam
    Proszę o kontakt w sprawie pracy na dodomarsul@op.pl pozdrawiam