€ 1400€

Praca Niemcy dla opiekunki osób starszych do Pana 89 l. z Hage

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hage
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:39

Od zaraz na terenie Hage oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad Panem w wieku 89 lat, który zmaga się z chorobą parkinsona.

RODZAJ:
1. Nowe- Peter
2. Termin zlecenia od 10 – 14. 08.2020
3. Miejscowość: 26524 Hage
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 175
2.Waga : 80
3.Wiek: ur . 1931

Opis Podopiecznej/go:
Senior ma 89 lat i mieszka w Hage -małe przytulne miasto niedaleko morza północnego.
Cierpi na Parkinsona, dlatego jego forma zależy często od dnia.
Nie zawsze ma inkontyencję i często z pomocą może pójść do toalety. Nosi pieluchomajtki , dlatego nie potrzebuje pomocy w nocy.
Jak ma lepszy dzień sam też może wykonać podstawową pielęgnację górnych części ciała. Higiena osobista jest wykonywana w łóżku.
Jest w stanie sam jeść – tylko trzeba mu to pokroić.
Ważna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, by dobrze porozumieć się z seniorem.
Schorzenia:
Parkinson, osłabienie starcze, inkontynencja.
Pielęgniarka: tak, rozkłada leki
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – wózek, transfer za pomocą liftu
b) toaleta – z pomocą, inkontynencja moczu
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie. –samodzielnie

Wstawanie w nocy: nie ma
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom w miejscowości gminnej, do sklepu 5 min rowerem, zakupy można zrobić z rodziną.
Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, czas wolny 3 godz dziennie, senior może zostać sam, + 2 razy po pół dnia lub jeden cały wolny – senior zostaje z rodziną.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: komm/ gut, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 3685f2d18a6ef821