€ 1500€

Praca Niemcy dla opiekunki osób starszych do Pana rocznik 1938 z Schalksmühle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 58579 Schalksmuehle
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:21

Obecnie poszukiwana godna zaufania opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Schalksmühle przy opiece nad seniorem, który potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

Osoba podopieczna:
1. Wzrost: 174
2. Waga: 84
3. Wiek: ur. 1938
Opis Podopiecznej/go:
Senior przyjazny, otwarty i kochany. Jest w miarę samodzielny, pomagamy mu w myciu i hignienie zęby myje samodzielnie i również sam się goli. Co drugi dzień bierze prysznic i przy tym też mu pomagamy. W ubieraniu wsparcie jest również mile widziane. Śniadanie przygotowuje opiekunka około godz. 9. O 18.30 jest obiadokolacja, którą przygotowuje seniorka. Gotuje bardzo smacznie aż nad wyraz 😊 We wtorki senior jeździ do przedszkola.
Toaletę senior wykonuje samodzielnie, na noc ma zakładanego pampersa. A na dzień sam zakłada pieluchomajtki.
Zakupy robi 2 razy w tyg seniorka, kupuje bardzo dużo i wszystko czego potrzeba seniorowi i opiekunce. Dużo wędlin, warzyw i owoców, jogurtów. Jest wszystko tak jak powinno być na każdym miejscu zlecenia.
Dla seniorki nie pomagamy w niczym ani w praniu ani w niczym innym, wszystko dla siebie ona robi sama, opiekunka zajmuje się tylko dziadkiem.
Schorzenia: demencja, inkontynencja, osłabienie starcze, przebyte w kwietniu zapalenie płuc
Pielęgniarka: nie
Czynności wykonywane przez podopieczną:
a) poruszanie się – z balkonikiem, do dyspozycji lift wannowy, krzesełko prysznicowe i toaletowe, łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym.
b) toaleta – samodzielnie, częściowa inkontynencja -pampersy
c) higiena osobista/ mycie- z pomocą
d) ubieranie- z pomocą
e) jedzenie- samodzielnie
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom jednorodzinny na wsi, do sklepu 10 min autem. Raz w tygodniu przychodzi pomoc do sprzątania.
Zakupy robi (Pieniądze na zakupy 70-100E tygodniowo) żona seniora i ona też gotuje
Opiekunka dba o dom i opiekuje się seniorem .
Warunki dla Opiekunki : pokój, internet, tv., czas wolny 2 godz. dziennie, dodatkowe wolne do omówienia z rodziną
Stawka 1500 € netto
Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 9035de4f6b3640b6

Brak tagów