€ do ustalenia

Praca Niemcy dla pakowacza na magazynie zabawek Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Frankfurtu nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:34

Poszukujemy od zaraz pakowaczy zainteresowanych pracą w Niemczech na magazynie zabawek przy ich pakowaniu i innych czynnościach wykonywanych na zlecenie pracodawcy. Kandydat musi posiadać wykształcenie minimum zawodowe i znać język niemiecki na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

Stanowisko: magazynier
Lokalizacja: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- przyjmowanie zamówień
- kontrola ilości towaru przyjmowanego i wydawanego
- sortowane oraz pakowanie odzieży i obuwia
- składanie zamówień
- dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru
- pakowanie towaru
- zgłaszanie wszystkich błędów

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- dobre nastawienie do pracy
- dobry stan zdrowia
- punktualność i dyspozycyjność
- siła fizyczna
- możliwość szybkiego wyjazdu za granicę

Oferujemy:
- jasno określone zasady pracy
- miłą atmosferę
- dobrą płacę
- pomoc przy szukaniu mieszkania
- umowa o pracę
- niezmienna stawka godzinowa
- polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy na aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4752f6783f665f7

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy dla pakowacza na magazynie zabawek Frankfurtu nad Menem”

  1. PIOTRLANGOWSKI na 9 lutego 2014 @ 14:55

    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

    W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
    PIOTR LANGOWSKI

  2. Jestem zainteresowany propozycją pracy. Tel.+4915163816995

  3. Mieszkam w Hamburgu, gotowydo przeprowadzki, plynny angielski, podstawy niemieckiego.tel; +49 152 1028 1499 , email; tatang@wp.pl

  4. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą,jestem chętna do pracy nawet od zaraz,jak i do nauki języka niemieckiego..Mam 47 lat nie mam żadnych zobowiązań,jestem bez nałogów..Potrafię pracować w zespole,jestem osobą zwinną i dynamiczną.Nigdy nie miałam okazji pracować przy produkcji ale chętnie nabiorę nowego doświadczenia.Jeżeli byłaby taka możliwość chciałabym wyjechać z partnerem,który też jest bez nałogów i bez żadnych zobowiązań oraz chętny do wyjazdu od zaraz.Oboje chcielibyśmy podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

    z poważaniem Lucyna Kwaśnik
    tel 530453336

  5. jakermotylniki na 21 lutego 2014 @ 22:13

    Witam Jestem zainteresowany pracą jako magazynier, mam doświadczenie pracy magazynowej, bo pracowałem jako magazynier i pakowacz w Holandii. Mam prawo jazdy kat B i uprawnienie na wózki widłowe w j. niemieckim, Jestem gotowy na wyjazd od zaraz a jeśli bedzie możliwość z moim bratem to oczywiście moj brat tez by wyjechal ze mna. podaje adres emaila: jaroslawsen@interia.eu , bardzo zalezy nam aby jak najszybciej dostac prace. pozdrawiam