€ 12,84/h brutto

Praca Niemcy dla par bez języka na magazynie hurtowni zoologicznej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2018 06:19

Oferujemy zatrudnienie dla par na magazynie hurtowni zoologicznej w Berlinie przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca od zaraz również dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na magazynie hurtowni zoologicznej
  • do zadań należeć będzie także pakowanie i wysyłka towarów
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy do końca bieżącego roku
  • młody i zgrany zespół
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • niemiecką umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • płatne zamieszkanie dla par w kawalerce za 340 euro miesięcznie plus media

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-zoologicznej-berlin/

ID ogłoszenia: 6985ba272b5a3663

6 komentarzy na “Praca Niemcy dla par bez języka na magazynie hurtowni zoologicznej od zaraz Berlin”

  1. Aagnieszkka na 20 września 2018 @ 14:23

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt 663034264

  2. damianpaulina na 20 września 2018 @ 18:08

    Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani.Od kilku lat mieszkamy i pracujemy w Niemczech przy produkcji. Język Niemiecki na poziomie komunikatywnym.Prosimy o kontakt 600271507 lub 734434674, email: damiangabalo@gmail.com

  3. Klaudia2904 na 21 września 2018 @ 11:02

    Jestem zainteresowana wyjazdem w parze z chłopakiem .proszę o kontakt 724253828

  4. dawid-laila na 22 września 2018 @ 12:42

    Witam . Razem z kolega jesteśmy zainteresowani oferta. Posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie . Obydwoje znamy język niemiecki i angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt 0048 669 030 123

  5. Witam,
    razem z dziewczyną pracujemy na magazynie jako komisjonerzy. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ze względu na bliższe miejsce pracy. Dojazdy pod Holandie są wykańczające. Prosimy o kontakt 534 759 737

  6. Adam.p.k@o2.pl na 25 września 2018 @ 00:47

    Proszę o kontakt jestem zainteresowany oferta jestem z Kobieta 570241955