€ 1750 euro brutto/mc

Köln praca Niemcy dla par bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:29

Hurtownia sprzętu AGD zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do kompletowania zamówień. Praca w Niemczech na magazynie również dla par. Zakwaterowanie zapewnione jest w cenie 200 euro na miejscu.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni ze sprzętem AGD

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem towarów na podstawie zamówień klientów klientów składanych za pośrednictwem strony internetowej
  • obowiązkiem będzie pakowanie towarów oraz generowanie i naklejanie etykiet adresowych
  • przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • niezbędne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu
  • brak nałogów
  • niezawodność
  • pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro w samodzielnych pokojach
  • udział w tanim kursie języka niemieckiego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • pracę dla par

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na magazynie z AGD, Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 85259c811f517e8e

1 odpowiedź na “Köln praca Niemcy dla par bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz”

  1. Karolina060597 na 13 października 2017 @ 10:51

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy, proszę o kontakt 609981032