€ 9,50 euro brutto/h

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:31

Zatrudnimy od zaraz chętnych Polaków do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu i przepakowaniu perfum. Oferta ze Stuttgartu dla par.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków – perfum

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto za godzinę

Zakres zadań:

  • jest to praca wymagająca dużej sprawności manualnej, osoba zatrudniona rozpakowuje kosmetyki a następnie wkłada do nowych kartonowych opakowań wraz ze stickerami

Wymagania:

  • zręczność, zwinność
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów z wykonywaniem zadań powtarzalnych
  • dobra organizacja
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do pracy pod presją czasu i brak problemów z wyrabianiem norm dziennych (początkowo normy będą mniejsze

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zapewniona 30 minutowa przerwa obiadowa w trakcie każdego, 8 godzinnego dnia pracy
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniu wraz z innymi współpracownikami, koszt wynajmu pokoju dla pary to 200 euro miesięcznie, dla singli 150 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy wszystkich do kontaktu mailowego.
Adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Praca Niemcy przy pakowaniu perfum

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-perfum/

ID ogłoszenia: 630572f52b1d4133