€ 10,00€ brutto / godz.

Praca Niemcy dla par na produkcji przy sortowaniu butelek od zaraz Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 05:47

Również dla par w okolicach Gotha od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na produkcji polegająca na sortowaniu butelek. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

PRACA w sortowni butelek z zakwaterowaniem (okolice Coburga)Praca dla par !

OPIS STANOWISKA PRACY·

Sortowanie butelek w zależności od koloru, wielkości, oznakowania·

Operowanie wózkiem widłowym (w razie konieczności)·

Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA·

Własny samochód oraz prawo jazdy·

Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole·

Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane·

Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY·

Pracę w przyjemnej atmosferze·

Niemiecką umowę o pracę·

Wynagrodzenie 10,00 € brutto/godz.·

Bezpłatne zakwaterowanie·

Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele·

24 dni płatnego urlopu w ciągu roku·

Pełen pakiet ubezpieczenia

Więcej informacji pod numerem telefonu :0049 36 21 73 66 3360049 16 09 84 55 653

email:k.paszko@lpi-workservice.de

WWW:http://www.lpi-workservice.de/

ID ogłoszenia: 8315d24b28f503b9