€ 13,50-15,00/h brutto

Praca Niemcy dla par od zaraz produkcja napojów bez znajomości języka fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2021 02:12

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par od zaraz w fabryce z Hamburgu przy produkcji napojów. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Wakaty: 8

Miejsce zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13,50 do 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zadania będą przydzielane po przejściu szkolenia z treningiem, będą rozdzielane na podstawie posiadanych umiejętności, kompetencji i zgodnie z posiadanymi predyspozycjami
  • początkowo będzie to kontrola jakości, pakowanie, etykietowanie, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • przykładanie się do wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • solidność, odpowiedzialność, uczciwość
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcję stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu
  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy, 300 euro za pokój 2 osobowy dla par i 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2020@fastmail.de

ID ogłoszenia: 40660cf2a5670432