€ 1100 euro netto/mc + zakwaterowanie

Praca Niemcy dla pokojówki w hotelu z Frankfurtu nad Menem sprzątanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 00:33

Hotel 4* z Frankfurtu nad Menem posiada wolne wakaty na stanowisko pokojówki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy kompleksowym sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi gościnnych oraz części ogólnodostępnych dla klientów hotelowych plus bieżące sprzątanie

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zmotywowanie, pracowitość
  • zdolność efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • duże chęci
  • wysoka odpowiedzialność
  • kultura osobista, dyskrecja

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • atrakcyjne zarobki plus tak zwana „trzynasta” pensja raz na rok
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie darmowo
  • pracodawca zapewnia również częściowo wyżywienie

Aplikacja:
osoba zainteresowana proszona jest o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowki-id353824.html

ID ogłoszenia: 610571400cc33a54