€ do ustalenia

Praca Niemcy dla Polaków na budowie przy regipsach, wykończenia Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:34

Aktualnie ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach mieszkań od zaraz. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych w Kolonii przy regipsach, szpachlowaniu, malowaniu.

Stanowisko: Monter regipsów – pracownik budowlany

Start: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Liczba wakatów: 30

Obowiązki:

  • Prace montażowe przy regipsach włączając montowanie konstrukcji, układanie płyt i zadania wykończeniowe.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie również szpachlować, szlifować, malować lub tapetować powierzchnie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie budowlane
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • fachowość, solidność
  • odpowiedzialność
  • sprawność fizyczna
  • duża dokładność
  • sumienność, zaangażowanie, samodzielność

Oferta:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa na czas nieokreślony
  • zapewnione zamieszkanie
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi normami
  • ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • wysokie zarobki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz przyjemne środowisko pracy

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 31655cbe5430a51f