€ 1000 euro netto

Praca Niemcy dla Polaków w Aitern – Belchen kelner/kelnerka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aitern- Belchen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy plus możliwość przedłużenia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 23:25

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kelner kelnerka. Zatrudnienie w restauracji z Aitern- Belchen przy obsłudze gości i podawaniu posiłków.

Numer referencyjny: N/1312/KL/Aitern

Stanowisko: Kelner/kelnerka

Miejsce: Aitern- Belchen

Zarobki: 1000 euro netto

Termin: od 15.12.2013

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • witanie gości restauracyjnych oraz obsługę klientów i podawanie im posiłków i napoi.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie prac pomocniczych w restauracji.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym- kontakt z klientem odbywa się w języku niemieckim, znajomość języka jest OBOWIĄZKOWA
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka
  • kultura osobista, nienaganne maniery
  • osoba bez nałogów (również niepaląca)
  • perfekcyjność, profesjonalizm

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • zamieszkanie oraz wyżywienie
  • zapewniamy pakiet socjalny
  • pomagamy przy formalnościach i przygotowaniu wyjazdu
  • praca na pełny etat 5 dni w tygodniu- 40 h pracy
  • Zatrudnienie na okres 6 miesięcy- z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz informacją o możliwym terminie wyjazdu na adres: rekrutacja@praca-pws.pl
W tytule wiadomości KONIECZNIE prosimy wpisać numer referencyjny: N/1312/KL/Aitern

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,161154,kelner-kelnerka-aitern-belchen-badenia.html

ID ogłoszenia: 77852a59b973c594