€ do ustalenia

Praca Niemcy dla Polaków w hotelu przy sprzątaniu pokojówka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2013 12:41

Poszukiwany pracownik na stanowisko pokojówka bez doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelach, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i wysoka kultura osobista.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce pracy: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie dbanie o czystość w pokojach gościnnych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wymienianie ręczników, pościeli, papieru toaletowego, sprzątanie łazienek, odkurzanie..

Oczekujemy:

  • wysoka kultura osobista
  • swobodna komunikacja w języku niemieckim
  • dobra kondycja fizyczna
  • drobiazgowość, dokładność
  • szybkie tempo pracy

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
  • praca 40 h w tygodniu

Aplikacja:
Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: job@united-you.com
Informujemy, że pod uwagę będą brane wyłącznie aplikacje w języku niemieckim z aktualnym zdjęciem.

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,80713,pokojowka.html

ID ogłoszenia: 64052a8863f610f2