€ 1800 netto+zakwaterowanie

Praca Niemcy dla pomocy kuchennej bez znajomości języka od zaraz restauracja w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 marca 2023 00:24

Od zaraz i bez znajomości języka propozycja ciekawej pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Monachium z zakwaterowaniem dostępnym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji z Monachium

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto (do ręki) miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pomoc w przygotowywaniu składników do potraw – mycie, krojenie i obieranie warzyw oraz owoców, mielenie mięsa, siekanie ziół itp.
  • Pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni – mycie naczyń, patelni i garnków, sprzątanie stołów, sprzętu kuchennego i urządzeń.
  • Przygotowywanie prostych potraw – gotowanie zup, duszenie mięsa i warzyw, pieczenie ciast i ciastek itp.
  • Wykonywanie podstawowych prac pomocniczych – przynoszenie składników z magazynu, segregowanie odpadków, przygotowywanie kanapek, sałatek, zapiekanek itp.
  • Pomoc w organizowaniu dostaw – pakowanie dań na wynos, układanie toreb z posiłkami, sprzątanie po dostawie.
  • Pomoc w utrzymaniu higieny w kuchni – dezynfekcja powierzchni roboczych, sprzętu kuchennego i urządzeń.
  • Pomoc w zamawianiu i przechowywaniu zapasów – sprawdzanie stanów magazynowych, zamawianie brakujących produktów, przechowywanie żywności zgodnie z wytycznymi.
  • Pomoc w przygotowywaniu dekoracji stołów i potraw – np. ustawianie talerzy, układanie dekoracji z warzyw, kwiatuszków itp.

Wymagania:

Pracownik na stanowisku pomocy kuchennej powinien charakteryzować się rzetelnym wykonywaniem swoich obowiązków oraz posiadać wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w podobnej pracy. Dodatkowo, ważna jest umiejętność świetnej organizacji czasu pracy, wysoka kultura osobista, zdolność do pracy w zespole, sumienność oraz dobre zorganizowanie. Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Możliwość bezpłatnego wyżywienia w czasie pracy
  • Wsparcie od polskiego rezydenta przez cały okres trwania umowy
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • Szansę na podjęcie stałej pracy w Niemczech
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 866417505536715