€ 10 euro brutto/h

Praca Niemcy dla sprzątaczki w centrum handlowym Dortmund podstawowy niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 02:40

Centrum handlowe z Dortmundu zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Ogłoszenie dla osób z podstawową znajomością języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na robieniu obchodów w wyznaczonym czasie i sprzątaniu toalet dla klientów, myciu podłóg, podlewaniu kwiatów, wyrzucaniu śmieci
  • bieżące sprawy pilne – zmywanie podłóg jak ktoś coś rozleje

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • skrupulatność, dokładność, pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • wysoka kultura osobista
  • nieociąganie się, szybkość, zwinność

Oferta:

  • pracodawca pomaga z formalnościami i przy poszukiwaniach zakwaterowania
  • pracę w przyjaznym zespole
  • dobre detergenty, wszelkie materiały i sprzęty
  • niemiecką umowę z dostępem do świadczeń socjalnych

Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Sprzątanie centrum handlowego, Dortmund”

Nasz email: polnische-arbeiter@clerk.com
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 32557013cfdb7dd0