€ 1640 brutto + zakwaterowanie

Praca Niemcy Hamburg na magazynie z odzieżą dla par bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:08

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie z odzieżą znanej marki w Hamburgu. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca roku 2017.

Pozycja: magazynier / komisjoner

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Początek zatrudnienia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca roku 2017

Wynagrodzenie: 1640 euro brutto podstawy

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie komisjonowanie artykułów odzieżowych, układanie. Ponadto zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbierani zamówień na magazynie i przygotowanie wysyłek do sklepów detalicznych należących do sieci. Kandydaci mogą zostać oddelegowani również do zadań związanych z metkowaniem i zakładaniem zabezpieczeń antykradzieżowych. Raz na kwartał odbywa się inwentaryzacja towaru.

Wymagania:

– atutem będzie doświadczenie na stanowisku komisjonera

– dyspozycyjność od zaraz do końca bieżącego roku

– zaświadczenie potwierdzające niekaralność pracownika

–  zaletą będzie posiadanie ważnych uprawnień na wózki widłowe, jak również znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

– legalna umowa na czas określony do końca roku 2017 za pośrednictwem agencji

– nieodpłatne zakwaterowanie na miejscu przez cały okres zatrudnienia

– pracowitość, rzetelność, dobra organizacja

– pomoc ze sprawami natury formalnej na miejscu

– wsparcie polskiego opiekuna na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn Hamburg 08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 50596ff117f0b24

2 komentarze na “Praca Niemcy Hamburg na magazynie z odzieżą dla par bez znajomości języka”

  1. agatta.96 na 20 lipca 2017 @ 07:14

    Witam.
    Wraz z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Mój partner posiada uprawnienia na wózki widłowe.
    (Wiek: ja-21l.,on-25l.)
    Proszę o kontakt: +48507369477

  2. MagdaMagdalena na 21 lipca 2017 @ 13:41

    Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Pracowałam 3 lata w PL jako magazynier (branża odzieżowa).

    Proszę o kontakt +48 609958067

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.