€ 1500 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy na produkcji lamp samochodowych bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:06

Producent lamp samochodowych do aut marek premium zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka. Niemcy praca w Hamburgu na produkcji przy montażu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro brutto/mc

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • montaż części przy taśmie produkcyjnej
  • przeprowadzanie kontroli jakości - podłączanie na urządzeniu diagnostycznym i odczytywanie parametrów
  • pakowanie gotowych lamp do pudełek

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa

Oferta:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • osoby ze znajomością języka niemieckiego otrzymają na wstępie wynagrodzenie w wysokości 1650 euro miesięcznie brutto

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
Produkcja lamp samochodowych, Hamburg

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 2835689057dd694c

12 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji lamp samochodowych bez znajomości języka Hamburg”

  1. Jetsem zainteresowna praca od zaraz prosze o kontakt 883241531

  2. Witam. jestem zaiteresowany praca przy produkcji lamp samochodowych 572995487 zbigniew@gmail.com

  3. Jestem zainteresowany pracą od zaraz proszę o kontakt 608306732 tomx74@gmail.com

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 698-388-718, marcinzalewski1992@gmail.com

  5. PluszowyMarcin na 9 stycznia 2016 @ 12:16

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mam dwuletnie doświadczenie w pracy przy produkcji jako operator maszyn.
    Od roku pracuję przy produkcji części samochodowych jako operator CNC .
    Posiadam samochód i prawo jazdy kat. B , jestem zainteresowany wyjazdem na stałe .
    Proszę o kontakt : 502 535 200 . Pozdrawiam .

  6. Witam mam na imie Marcin wiek 35 lat jestęm zainteresowany pracą w państwa firmie mam duże doświadczenie na produkcji 6 lat jestem osobą bez nałogów znam angielski komunikatywnie i jestem gotowy do pracy od zaraz jezeli jesteście panistwo zainteresowany moją osobą to proszę o kontrakt nr tel 788247703 dziekuje pozdrawiamy

  7. Witam jestem zainteresowany, prosze o kontakt, mlody chlopak pelen zapalu 534802187

  8. Witam pilnie poszukuje pracy proszę o pilny kontakt 698350870

  9. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt – 668192459. Dziękuję

  10. mariusz michta na 11 stycznia 2016 @ 16:48

    witam jestem bardzo zainteresowany pracą, obecnie mieszkam w Niemczech będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego podania mariusz michta 0630116097594

  11. MarcinSzukamPracy na 15 stycznia 2016 @ 13:25

    Witam Serdecznie. Szukam pracy dla 3 osób,możliwość natychmiastowego wyjazdu. Jeśli Państwo szukają pracowników proszę o kontakt papec17@o2.pl Pozdrawiam

  12. Witam serdecznie!
    Nazywam się Paweł i jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie.Obecnie pracuje w Czechach w fabryce KH zajmującą się produkcją części do samochodów i akcesoriów z plastyku. Mój numer 515-894-755.