€ do ustalenia

Praca Niemcy Heilbronn pomoc kuchenna w restauracji bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 04:34

Restauracja z Heilbronn prowadzi nabór pracowników na stanowisko pomocy kuchennej. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Heilbronn, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Charakterystyka i zadania:

  • Jest to praca fizyczna na kuchni polegająca na przygotowaniu dań zgodnie z przepisem i standardami obowiązującymi w restauracji.
  • Zadania będą polegać również na obsłudze zmywaka i zmywarki, dbaniu o nienaganny porządek, zapewnienie estetyki dań oraz kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność bardzo dobrego zorganizowania czasu pracy
  • zdolność do efektywnej pracy zespołowej
  • elastyczność
  • sumienne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość udziały w kursie językowym
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • zapewnione szkolenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazne warunki pracy
  • wsparcie na miejscu w kwestii zorganizowania miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 6255c8036466c9b